Hledáte své kořeny? Začněte u kmene.

KMENOVÉ KONSTELACE

Světla Hoření & Ivo Janeček | Zatím nemáme další termín.

Najít svůj kmen, znamená získat zázemí na celý život.

V dnešním světě máme často pocit, že nám chybí spřízněné duše. Cítíme se sami, opuštění a izolovaní od okolního dění. Můžeme to společně změnit, první krok je však na každém z nás.

Když budete na změnu jen čekat, vaše spokojenost neporoste.

Vzpomeňte si kolik denně potkáte lidí, kteří vás nevnímají. Když jim chcete sdělit něco, co je pro vás důležité, dívají se na vás buď s nepochopením, nebo už vás dávno přestali poslouchat. Nemluvíte totiž řečí jejich kmene.

Není ve vaší moci ostatní změnit. Co však můžete udělat je to, že začnete potkávat více lidí, kteří vidí svět podobnýma očima jako vy. Takové, se kterými sdílíte podobné hodnoty, ne jen pouhé zájmy a cíle. Takové se kterými můžete trávit uvolněně svůj čas a beze strachu být otevření a sami sebou. Lidi, kteří vás dokáží vyslechnout bez odsouzení a podpořit vás ve vašem směřování. Potřebujete najít svůj kmen.

Co mě na kmenových konstelacích čeká?

V dřívějších dobách žili lidé v kmenech. Vznikaly kmenové osady a z nich se utvářela širší společenství. Dnešní společnost je však z této tradice silně vykořeněná. Zůstává roztříštěná a bez kořene svého rodu.

Mnoho lidí je ve svém životě samo. Nemají podporu svých rodičů, chybí jim sdílení zkušeností uvnitř jejich rodu a postrádají zázemí svého kmene. Pro takové lidi jsme vytvořili podporující rituál Kmenové konstelace.

Co mi přinese život v  energii kmene?

Je zcela čistý a umožňuje zřetelné vnímání sama sebe.

Díky energii svého kmene sám sebe s láskou tvořím a sám sebe s láskou žiji.

Přesně vím, jaká/jaký jsem.

Cítím a prožívám. Samozřejmě a přirozeně.

Lidé kmene mému pocitu rozumějí. Podporují mé vnímání, potřeby, přání i života konání.

Jsem v  přirozeném proudu života.

Životní změna pro všechny, kterým chybí zázemí a síla podpory jejich kmene.

Tvůrci Světla a Ivo

Součástí každého kmene jsou muži i ženy. Proto je tato rovnováha zachována i mezi námi lektory. Každý samostatně umíme projevit své přirozené kvality, ale jen společně dokážeme vyvážit své obrácené polarity. Předcházíme tak tendencím řešit situace a problémy pouze ženským nebo mužským způsobem.

 • Hoření

  Světla

  Hoření

  Jsem ženou, která přišla na Zemi z kmene, jehož poselstvím je šířit Zdroj SVĚTLA. Skrze toto propojení i tvořím. Přináším lidem jiný pohled na ně samé, na jejich život a tím jim rozšiřuji vědomí.

 • Janeček

  Ivo

  Janeček

  Nejsem žádný guru. Nedávám recepty na úspěch ani na štěstí. Univerzální návod k životu stejně neexistuje. Na kurzech využívám jen takové techniky, které umožňují prožít vlastní jedinečnou zkušenost.

Co zažili lidé se svým kmenem?

  Jak silné to bylo? Sedím v sauně, a přesto mám při vzpomínkách na kmenové konstelace husí kůži po celém těle. Není to zážitek na jeden den. Věřím, že sílu toho dne a navázaných vazeb se svými bratry a sestrami z kmene budu čerpat po celý život. Lidé vysílající podobnou energii se spojí v kmen, každý je přijat, takový, jaký je, sdílené smutky a radosti jen posilují vzájemný vztah. Po návratu máte pocit, jako by lidé z kmene byli s vámi, dodávají vám sílu. Hloubku a vliv tohoto zážitku nelze více popsat slovy, to se musí zažít.

Martin H.

člen modrého kmene

Od mých kmenových konstelací uběhlo dost času. Toho času, pod jehož tíhou i nevšední vzpomínky vyblednou. Pro mě jsou však tyhle vzpomínky stále živé a neztrácí na síle. Je velmi těžké popsat, co jsem prožil, ale během velmi krátké chvíle se z několika úplně cizích lidí stal pevný celek, rodina, kmen. S každým členem jsem upřímně prožíval jeho trápení i radost, cítil jsem neuvěřitelnou vnitřní sílu, kterou mi kmen dával a díky, které jsem věděl, že už není nic, co bych v životě nezvládnul. Tuto sílu jsem si odnesl v sobě a zde ji uchovávám.

Kamil H.

člen červeného kmene

  Uprostřed lesů, v prostoru bez reálného času, jsem si vybrala svůj kmen a on si vybral mě. Přijala jsem své místo v kruhu a mohla tak podpořit ostatní svým vlastním způsobem. Každý potřeboval jinou podporu. Ale o jakou si řekl, takové se mu dostalo. I mě. A teď si ji i v realitě nesu s sebou.

Terka J.

členka žlutého kmene

Lidský život plyne v  čase.

Jak dlouho jste žili bez zázemí a podpory svého rodu? Kolik času jste ochotni tomu ještě dát? Jak se cítíte ve svém životě právě teď? Chcete změnu? Přijďte ji zažít co nejdřív.

Blog